Bułgaria

Autokary do Bułgarii
Tanie Przewozy Polska Bułgaria Polska


Przewozy Autobusowe z Polski do Bułgarii oraz z Bulgarii do Polski są wykonywane jako połaczenia autokarowe podstawowe przez autokary, autobusy Ecolines, Elabus, Eurobus Eurolines Polska, Interbus Sindbad.

Miastami docelowymi są: Sofia. W okresie wakacji bardzo często do oferty przewoźnicy dołączają takie miasta jak Varna, Nesebar oraz Burgas, Albena, Bałczik, Byala, Kiten, Kraniewo, Obzor, Pomorie, Primorsko, Rawda, Słoneczny Brzeg, Sozopol, Sweti Konstantinm Swiety Wlas, Złote Piaski.

Przewozy autokarowe do Bułgarii

   


Tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe z Polski do Bułgarii/ z Bulgarii do Polski można kupić on-line przy pomocy wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczonej poniżej. Wszystkie wyświetlone przewozy, przejazdy w wyszukiwarce z i do Bulgarii w danym okresie są połączeniami możliwymi do kupienia. Połączenia autokarowe oznaczone kolorem czerwonym są połączeniami w promocyjnych cenach. Jednorazowy zakup biletów autokarowych do Bułgarii w obie strony jest z reguły tańszy niz bilet pojedynczy w jedną stronę. Od wymienionych cen można zastosowac zniżkę dla pasażerów w różnym wieku (do 26 lat oraz powyżej 60 toku życia).

Sprawdz połączenie autokarowe i Kup Bilet Autobusowy do Bułgarii

Przykładowe przewozy autokarowe z Polski do Bułgarii wybrane z wyszukiwarki:

• Warszawa - Łódź - Częstochowa - Katowice - Kraków - Banska Bystrica - Budapeszt - Sofia

• Warszawa - Łódź - Wrocław - Praga - Brno - Bratysława - Budapeszt - Sofia

• Warszawa - Łódź - Częstochowa - Katowice - Kraków - Banska Bystrica - Budapeszt - Varna (Warna) - Burgas